top of page
Reconect.jpg

Stanislav Glazov, Natalie Golubenko       RUS/DEU  VAŘÍCÍ SE ZEMĚ 2020
Video animace 20:37 min

Golubenko_Glazov_Boiling Earth01 (3).jpg

Na pokraji nové epochy vytvořili Stanislav Glazov a Natalie Golubenko audiovizuální dílo „Vařící se Země“, které se zabývá otázkou role lidstva ve vesmíru. Tento koncept vzešel z pocitu bezmoci během sledování jedné z mnoha katastrof, které zasahují svět. Ve své práci kombinují fakta a fikci, aby diváka otevřeli emotivnímu i smyslovému prožitku.

 

Natalie Golubenko je ruská umělecká ředitelka a multidisciplinární výtvarnice, která pracuje především s videoinstalacemi, fotografií a multidisciplinárními online performancemi. V roce 2018 se přestěhovala do Berlína a připojila se k vizuálnímu uměleckému studiu Licht.Pfad jako kreativní výkonná ředitelka. V roce 2019 založila agenturu pro videoprodukci a fotografii s názvem Myopia Studios. Její videa se vyznačují silnou narativitou a důrazem na storytellig.

Stanislav Glazov je ruský výtvarník, hudebník a fotograf se sídlem v Berlíně. V oblasti světelného a vizuálního umění pracuje přes patnáct let a neustále hledá inovativní příležitosti na pomezí umění a technologie. Jeho motivací je vytvářet zážitky, které vyvolávají silnou emoční odezvu, a tak ke každému ze svých děl vytváří jedinečné technické algoritmy a synchronizuje zvuk s kinematografickým obrazem a abstraktními digitálními tvary. Jako vedoucí osobnost interdisciplinárního uměleckého a designového studia Licht.Pfad, založeného v roce 2013, představil svá díla po celém světě. Studio Licht.Pfad produkuje pomocí vizuálního designu, animací, videoprodukce, softwarového vývoje a 3D mapování pohlcující immerzivní instalace.

https://lichtpfad.selz.com

bottom of page